Навчальний процес з дисциплін професійної і практичної підготовки здобувачів вищої освіти здійснюється на базі спеціалізованих аудиторій та лабораторій з інженерної геодезії та землеустрою, випробування залізобетонних та металевих конструкцій.

Всі комп’ютери кафедри та  лабораторія з  інженерної геодезії та землеустрою  об’єднана у локальну мережу з виходом до мережі Internet, приміщення кафедри і лабораторія покриті Wi-Fi.

У лабораторіях встановлено такі пакети системних і прикладних прогам: MATLAB 7.0, Microsoft Office 2010, Autodesk Autocad, STATICTICA6.0, VLC media player, Adobe Acrobat,  Adobe Photoshop CS2, Dreamweaver CS3,  Pragma, Allplan, ГІС «2ГІС», «Digitals», PIX4Dmapper, QGIS, GOOGLEEArth, Trimble GNSS Planning. Авторські програми викладачів кафедри: Nomenclature, NEW CK.