ВАКАНСІЇ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК

ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ

     Якщо Ви навчаєтесь, однак бажаєте поєднувати роботу і навчання, у Вас є бажання реалізувати свій потенціал в повному обсязі і не знаєте з чого почати Ви можете звернутися до Центру працевлаштування та розвитку кар’єри Черкаського державного технологічного університету, а також до викладачів кафедри де зможете отримати персональну кар’єрну консультацію з наступних питань:

   – написання резюме;

   – підготовка до співбесіди;

   – пошук роботи.

ВИПУСКНИКАМ

     Шановний випускник. Ти вже завершив свій нелегкий шлях отримання диплому і тепер ти –  фахівец своєї справи. Пропонуємо тобі ознайомитись із переліком організацій, підприємств, державних закладів які шукають саме тебе.

     Звернувшись до Центру працевлаштування та розвитку кар’єри Черкаського державного технологічного університету ти отримаєш пропозиції роботи як за твоїм професійним спрямуванням так і за тими професіями, які б могли тебе зацікавити.

     Окрім того, кафедрою створено телеграм канал, котрий містить інформацію про ваканті посади за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Респондентам, які шукають роботу та нові кар’єрні пропозиції, пропонуємо підписатися на розсилку інформації про актуальні вакансії, програми стажування та кадрові потреби бізнесу.

РОБОТОДАВЦЯМ ТА ПАРТНЕРАМ

Запрошуємо до співпраці стейкхолдерів, що прагнуть залучати до роботи молодих, енергійних спеціалістів, які можуть генерувати нові ідеї і швидко адаптуватися до змін і нововведень!

     Для налагодження можливості прямих контактів потенційних роботодавців з випускниками, створення умов для ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри молодих фахівців запрошуємо роботодавців розмістити на нашому сайті інформацію для студентів та випускників Черкаського державного технологічного університету спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» про вакансії своєї організації, компанії, установи за нижченаведеною формою.

     Також Ви можете направляти інформацію на електрону пошту кафедри ГЗБКБЖД ([email protected]tu.edu.ua) чи Центру працевлаштування та розвитку кар’єри Черкаського державного технологічного університету. Після узгодження з керівництвом університету інформація буде розміщена на сторінці кафедри та УніверситетуНадаючи інформацію для публікації на нашому сайті, Ви несете відповідальність щодо її достовірності та відповідності чинному законодавству України.

     Кафедра ГЗБКБЖД залишає за собою право на редагування інформації зі збереженням змісту з метою відповідності її встановленим вимогам.

     Для формування діалогу та розвитку перспективних напрямів співпраці кафедраГЗБКБЖД пропонує стейкхолдерам заключити договір про співробітництво. Завдяки спільним зусиллям підприємства матимуть змогу сприяти підвищенню якості підготовки фахівців та знайти перспективну амбіційну молодь для роботи в компанії.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ