Юлія Рябова

У червні 2019 року я стала випускницею Черкаського державного технологічного університету і отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Навчання на кафедрі геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій було досить пізнавальним та різноманітним. Набуті теоретичні знання були удосконалені на виробничій практиці за сприяння викладацького складу кафедри.

Варто зазначити, що на кафедрі високий та доступний рівень викладання фахових дисциплін для студентів, що робить навчальний процес більш цікавим та ефективним.

Методична робота кафедри спрямована на підвищення рівня процесу викладання дисциплін спеціальності «Геодезія та землеустрій», що в майбутньому буде сприяти розвитку не тільки кафедри і факультету, а й університету вцілому.

Отримані знання на Будівельному факультеті знадобились мені при вступі до магістратури Національного університету біоресурсів і природокористування, де я успішно навчалась та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». На даний момент працюю фахівцем відділу проблем розвитку землеустрою та земельного кадастру в Інституті землекористування Національної академії аграрних наук України.

Іванна Горобець

Черкаський державний технологічний університет відіграв важливу роль в моєму житті, змінив його кардинально. Я навчалась на Будівельному факультеті за спеціальністю “Геодезія та землеустрій”, за ці незабутні 4 роки навчання, ніразу не пошкодувала за свій вибір. Тут я здобула безцінні знання і навички, познайомилася з хорошими людьми. Також в ЧДТУ проходять різноманітні конкурси, в яких кожен може проявити себе, відкрити свої таланти, тому тут нудно не буває. В університеті добре розвинена студентська рада, в якій мені пощастило побувати на посаді голови студентської ради факультету, це прекрасний досвід. І ще висловлюю величезну подяку викладачам. Завдяки знанням, які ви вклали я маю чудову роботу за своєю спеціальністю. На даний час я працюю в ПП “Жовтень-2000” на посаді геодезиста. Черкаський державний технологічний університет-шлях до успіху.

Доценко Поліна

Навчалась в 2019 р.-2023 рр. в Черкаському державному технологічному університеті за спеціальністю ” Геодезія та землеустрій “.

– Навчання на кафедрі Геодезії та землеустрою в ЧДТУ спрямоване на те, щоб студенти оволоділи сучасними методами, формами організації та інструментами своєї майбутньої професії . Це дало мені можливість подальшого розвитку в цій сфері.
Працює в Комунально-проєктному виробничому архітектурному підприємстві “ОБЛАРХБЮРО ” Черкаської обласної ради на посаді технік-геодезист І категорії.

Храпко Ярославна

У 2023 році я здобула ступінь бакалавра за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій” в Черкаському державному технологічному університеті на факультеті технологій, будівництва та раціонального природокористування.

Варто зазначити, викладачі справді знавці своєї справи, які працюють за фахом не один рік. Тому, вони з власного досвіду можуть розповісти про нюанси роботи, змістовно і цікаво подати навчальний матеріал. Це дає змогу не тільки теоретично засвоювати знання, а використовувати їх на практиці під час робочого процесу вже сьогодні.

Ці роки навчання дали мені ґрунтовні знання, можливість розвиватись не тільки у сфері геодезії та землеустрою, а й в споріднених сферах, пов’язаних з будівництвом. Це дозволило мені знайти роботу до вподоби.

На даний час, я працюю в Комунально-проєктному виробничому архітектурному підприємстві “ОБЛАРХБЮРО ” Черкаської обласної ради на посаді технік-архітектор І категорії.