Рябова Юлія

У червні 2019 року я стала випускницею Черкаського державного технологічного університету і отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Навчання на кафедрі геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій було досить пізнавальним та різноманітним. Набуті теоретичні знання були удосконалені на виробничій практиці за сприяння викладацького складу кафедри.

Варто зазначити, що на кафедрі високий та доступний рівень викладання фахових дисциплін для студентів, що робить навчальний процес більш цікавим та ефективним.

Методична робота кафедри спрямована на підвищення рівня процесу викладання дисциплін спеціальності «Геодезія та землеустрій», що в майбутньому буде сприяти розвитку не тільки кафедри і факультету, а й університету вцілому.

Отримані знання на Будівельному факультеті знадобились мені при вступі до магістратури Національного університету біоресурсів і природокористування, де я успішно навчалась та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». На даний момент працюю фахівцем відділу проблем розвитку землеустрою та земельного кадастру в Інституті землекористування Національної академії аграрних наук України.

Горобець Іванна

Черкаський державний технологічний університет відіграв важливу роль в моєму житті, змінив його кардинально. Я навчалась на Будівельному факультеті за спеціальністю “Геодезія та землеустрій”, за ці незабутні 4 роки навчання, ніразу не пошкодувала за свій вибір. Тут я здобула безцінні знання і навички, познайомилася з хорошими людьми. Також в ЧДТУ проходять різноманітні конкурси, в яких кожен може проявити себе, відкрити свої таланти, тому тут нудно не буває. В університеті добре розвинена студентська рада, в якій мені пощастило побувати на посаді голови студентської ради факультету, це прекрасний досвід. І ще висловлюю величезну подяку викладачам. Завдяки знанням, які ви вклали я маю чудову роботу за своєю спеціальністю. На даний час я працюю в ПП “Жовтень-2000” на посаді геодезиста. Черкаський державний технологічний університет-шлях до успіху.