ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Черкаській області

     З 13 по 19 травня 2024 року в Україні проходить тиждень безпеки дорожнього руху, який проводиться в рамках Другого Десятиліття дій з забезпечення безпеки дорожньо горуху (2021–2030 рр.), проголошеного  Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі».     В рамках реалізації заходів тематичного тижня на ТОВ «ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» пройшла зустріч працівників Управління патрульної поліції в Черкаській області зі студентами груп ГЗ-12 та ЛГ-37 факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету та персоналом плазма-центру.     Під час зустрічі обговорювались актуальні питаня з безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану, зокрема були наведені статистичні дані дорожньо-транспортних пригод  за чотири місяці 2024 р. Патрульні стверджують, що найбільше ДТП трапляється саме у середу близько 14:00. Це “година пік”, коли всі поспішають з обідньої перерви. У зв’язку з тимчасовими обмеженнями електропостачання по всій Україні особливо актуальною є інформація про сигнали регулювальника, які варто не забувати та розпізнавати.       Про важливість використання пасків та подушок безпеки учасники зустрічі змогли наочно переконатися, переглянувши декілька відео із дорожньо-транспортних пригод.
  • ABpdTsAA_CztUnvOWJ377hLoMAPITC8ikMUpyML4hkrXXb1fSTMUab6tL2LIxzzkghDYvdcw-TYm-0
  • ABpdTsAA_CztUnvOWJ377hLoMAPITC8ikMUpyML4hkrXXb1fSTMUab6tL2LIxzzkghDYvdcw-TYm-1
  • ABpdTsAA_CztUnvOWJ377hLoMAPITC8ikMUpyML4hkrXXb1fSTMUab6tL2LIxzzkghDYvdcw-TYm-2
 

    Захід щодо навчання зупинки кровотечі

     Тиждень безпеки дорожнього руху завершуємо продуктивно та із користю. Сьогодні гостями ТОВ «ЦСК «БІОФАРМА ПЛАЗМА» були студенти Черкаського державного технологічного університету та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

    Студенти змогли прослухати частину тренінгу домедичної допомоги для цивільних та отримати практичні навички від співробітників Центру готовності цивільних «Покликання».

        Більшість постраждалих гинуть до прибуттям медичної допомоги. Тому кожна хвилина має значення, і життя залежить від тих, хто першими опиниться поруч. Надзвичайно критичним і, особливо в умовах сьогодення, є втрата крові.

      Під час тренінгу була надана інформація про види кровотеч у людини, як їх зупиняти. Детально познайомилися із особливостями використання турнікетів та їх видами. Турнікет – сучасний, компактний і високоефективний засіб для зупинки кровотеч будь-якого типу й інтенсивності, який працює краще, ніж традиційний джгут. Він підходить для застосування в домашніх, амбулаторних і військово-польових умовах.

       Всі присутні змогли практично відпрацювати отримані знання: накласти турнікет однією рукою самому собі. Дізналися, що варто використовувати лише сертифіковані турнікети, зокрема українського виробника “СІЧ”. Турнікет СІЧ/SICH (Strengthened Individual Combat Hybrid Tourniquet) – гібридний український турнікет, розроблений відповідно до стандартів НАТО. Він – щось середнє між турнікетами CAT і SOFTT-W. СІЧ складається з м’якої міцної липкої стрічки, платформи, дюралюмінієвих воротка, пряжки і застібки-фіксатора та місця, де можна написати чи надряпати час накладання турнікета. Цей турнікет можна накладати однією рукою; вже не одне життя зберіг цей засіб.

  • ABpdTsA-WyHfaJBozzJLxXqx3g0RcaXxh9hM1zKb-UDA168gnMEAymd2K_zecc3csAUoHqsxBS3U-0
  • ABpdTsA-WyHfaJBozzJLxXqx3g0RcaXxh9hM1zKb-UDA168gnMEAymd2K_zecc3csAUoHqsxBS3U-1
  • ABpdTsA-WyHfaJBozzJLxXqx3g0RcaXxh9hM1zKb-UDA168gnMEAymd2K_zecc3csAUoHqsxBS3U-2
  • ABpdTsA-WyHfaJBozzJLxXqx3g0RcaXxh9hM1zKb-UDA168gnMEAymd2K_zecc3csAUoHqsxBS3U-3