Після закінчення сесії роботи стає… більше. Необхідно актуалізувати профорієнтацію, доробити почате, занятись самоосвітою. От і на останньому тижні наші викладачі відвідали декілька вебінарів.
1. Вебінар “Як DJI Agras T30 змінює підхід до вирощування рису та інших культур в Агро Крила”. 16 грудня 2024 р.
Спікери розкрили наступні питання:
✔️ Як дрони DJI Agras T30 відкривають нові горизонти для аграрного бізнесу.
✔️ Реальні кейси використання дронів для обробки рису, кукурудзи та інших культур.
✔️ Практичні поради для тих, хто хоче впроваджувати сучасні технології у своє господарство.
Оскільки БПЛА зараз надійно увійшли в науку та бізнес, необхідно опановувати суміжні з землевпорядництвом галузі.
2. Вебінар «GIS: інструменти, практики та приклади застосування», (18 грудня) де обговорили базові принципи збору, обробки й візуалізації даних у геоінформаційних системах та їх застосування у проєктах різного призначення. спікер вебу – Віктор Несмєянов, фахівець у галузі геоінформаційних систем, архітектор з понад 25-річним досвідом розробки у сфері ArcGIS та OpenGIS.
Протягом роботи займався управлінням геопросторовими даними, обробкою та трансформацією даних будь-яких форматів, зокрема на базі ESRI та open-source рішень, створенням електронних топографічних карт, автоматизацією бізнес-процесів містобудівного кадастру та супроводом рішень з інвентаризації просторових активів компаній.
Ця інформація була корисна для фахівців нашої галузі знань, більш того студенти-землевпорядники опановують принципи роботи програми QGIS.
3. 19.12.2024р. відбувся захід “Використання штучного інтелекту для оптимізації діяльності в освітніх закладах”.
Основні теми:
Штучний інтелект для перекладів: Технології перекладу, які допомагають подолати мовні бар’єри та поліпшити ефективність міжнародної співпраці в освітніх установах.
Штучний інтелект у підготовці грантових заявок: Можливості ШІ для збору та аналізу даних, автоматичної перевірки помилок і створення успішних грантових заявок.
Microsoft 365 для навчальних закладів: Використання Microsoft 365 для управління навчальними і адміністративними процесами, поліпшення спільної роботи над документами та забезпечення ефективної комунікації в освітніх установах.
Підготовка презентацій за допомогою штучного інтелекту: Робота з ШІ для створення та оптимізації презентацій, включно з графікою, контентом і структурою.
Застосування штучного інтелекту у фінансах, рекомендації від CIMA&AICPA: Огляд практик використання ШІ та цифрові інструменти для поліпшення навчальних процесів і управління.
Впровадження CRM системи та Microsoft 365 для асоціації випускників НаУКМА. Практичний приклад оптимізації процесів в асоціації одного з провідних університетів України, і доказ того що автоматизація доступна не лише enterprise компаніям.
ШІ зараз має цікавити абсолютно всіх, його розвиток вже не зупиниш, тому слід розуміти, як з ним ефективніше співпрацювати.
Відвідали вебінари зав.кафедри Сергій РОТТЕ та асистент Аліна ВОЛОНТИР.