Дні студентської науки

В рамках днів студентської науки в ЧДТУ на кафедрі Геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій 20.04.2021 пройшла наукова студентська конференція на якій були заслухані доповіді студентів по результатам наукової діяльності за 2020-2021 навчальний рік. Напрямки наукової діяльності в межах яких були представлені доповіді є актуальними для України, для м. Черкаси і для людства в цілому: Земельна реформа в Україні і комплекс робіт, який з нею пов`язаний, програмне забезпечення для їх виконання, обстеження берегоукріплювальних споруд р. Дніпро в районі м. Черкаси та рекомендації до подальшої експлуатації, нові композитні матеріали, органічна архітектура та їн.

Конференція була цікавою, пізнавальною. В ході наукових диспутів по питанням конференції постали нові питання для подальших наукових досліджень.

За підсумками конференції

перше місце – Чумак Р.В., студент групи Б-91, тема доповіді: Застосування підпрограми Auto Cad для креслення горизонталей на топографічному плані

Науковий керівник доцент кафедри ГЗтаБК Марущак М.П.

друге місце – Головко Л.В., студентка групи ГЗ-82, тема доповіді: Використання безпілотних літальних апаратів для земельно-кадастрових робіт

Науковий керівник доцент кафедри ГЗтаБК Марущак М.П.

третє місце – Горбатенко А.Р., студент групи Б-81, тема доповіді: Обстеження берегоукріплювальних споруд р. Дніпро в районі м. Черкаси

Науковий керівник старший викладач кафедри ГЗтаБК Іванова Л.В.