Виробнича практика

Закінчується виробнича практика на підприємствах, установах та організаціях у здобувачів вищої освіти 4 курсу, будівельного факультету, спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” Черкаського державного технологічного університету. Ні для кого не таємниця, що проходячи виробничу практику, здобувачі вищої освіти, окрім отримання практичних навичок на виробництві, отримують можливість проявити себе і в подальшому працевлаштуватись за фахом. Що звісно є одним із ключових завдань здобуття вищої освіти.Для забезпечення проходження практики, між підприємствами (організаціями) та Черкаським державним технологічним університетом заключено чимало договорів про співпрацю. Це дає можливість здобувачам вищої освіти пройти практику в установах з достатнім програмним забезпеченням, сучасною технікою та перейняти безцінний досвід спеціалістів. Також різноманітним є спектр спеціалізацій здобувачів вищої освіти: традиційно найпопулярнішим місцем є Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою та структурні підрозділи Держгеокадастру; приватні підприємства землевпорядного та геодезичного профілю. Робота землевпорядника у сільських радах, агрофірмах, компаніях у сфері ГІС технологій, консалтингових компаніях, органах архітектури та містобудування є цікавою, різносторонньою та більш оплачуваною, але менше поширена серед здобувачі вищої освіти. Цьогорічна виробнича практика бакалаврів-землевпорядників добігає кінця, тому зичимо їм успішного захисту своїх звітів та гарного настрою на наступний навчальний семестр.