ОНЛАЙН ЗАХОДИ ВІД УНІВЕРСИТЕТА-ПАРТНЕРА

27 березня був підписаний договір про співпрацю між нашим університетом та Національним університетом біоресурсів і природокористування України. Це важливий стратегічний партнер, який принаймні у землевпорядкуванні займає лідируючі позиції, а члени відповідного факультету очолюють різноманітні організації. Тому з розумними людьми цікаво спілкуватись, а ще й актуальну інформацію отримуємо. А хто володіє інформацією, той, як відомо, завжди зверху))).

Таким чином, залучили студентів до онлайн заходів, які проводив факультет землевпорядкування НУБіП.

Першим був захід Семінар “Кодекс професійної етики землевпорядника і геодезиста”, де зокрема розглядались питання:

Якими фундаментальними етичними принципами повинні керуватися землевпорядники і геодезисти?
 Як практично запроваджуються кодекси професійної для землевпорядників та геодезистів?
      Яку врегульовується конфлікт інтересів та інші етичні проблеми?
    Якими є кращі міжнародні практики затвердження етичних стандартів у землеустрої?
   Яких етичних міркувань слід дотримуватись під час співпраці з іншими професіоналами, такими як інженери, архітектори чи урядовці?
   Яку роль мають відігравати організації землевпорядників і геодезистів у просуванні та забезпеченні дотримання етичних стандартів у професії?

Іншою не менш цікавою була зустріч з приводу цьогорічної вступної кампанії до магістратури, де пояснювались особливості написання вступних іспитів.
Налаштовуємось на взаємовигідну співпрацю.