Вітаємо випускників 2021

2 липня випускники кафедри Геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” отримали дипломи бакалавра. Колектив кафедри  вітає випускників з успішним завершенням навчання!   Ви перевернули чергову і дуже важливу сторінку свого життя, бажаємо міцного здоровья, успіхів, удачі, багато цікавих зустрічей, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в вашому житті. Нехай всі ваші дипломи будуть затребувані, а на життєвому шляху зустрічаються тільки хороші люди. Ніколи не зупиняйтеся перед перешкодами, завжди досягайте своєї мети. Ми разом пройшли цей тернистий шлях по дорозі до знань, за весь час навчання ми намагалися вас підтримувати і допомагати у важку хвилину, ми намагалися зрозуміти вас і завдяки цьому самі ставали трохи молодше. Завжди чекаємо на вас в стінах університету.