День Фермера Agroshow2021

Вперше на Черкащині відзначають День Фермера Agroshow2021. Здобувачі вищої освіти Черкаського державного технологічного університету за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій” та асистент кафедри Геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій Волонтир А.В. відвідали цей масштабний захід. Море вражень і емоцій! Сучасні методи обробітку ґрунту, класна потужна сільськогосподарська техніка, новітні технології, програмне забезпечення для аграріїв, землевпорядників, і справжніх господарів-фермерів – це все було представлено і продемонстровано консультантами виставки. Здобувачам вищої освіти вдалось поспілкуватись з успішними бізнес-аграріями, фермерами з усієї України, а також з Андрієм Дем’яновичем (https://m.facebook.com/feodalonline) – засновником автоматизованого онлайн-сервісу з отримання моніторингу відомостей про земельні ділянки “Feodal”. Організатори свята не забули про конкурси, розваги та подарунки. Це дійство позитивних емоцій та незабутніх вражень!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.