Похід першокурсників в музей історії ЧДТУ

Студенти груп Б-11 та ГЗ-12 мали чудову можливість доторкнутись до історії Черкаського державного технологічного університету. 28 жовтня разом із своїми кураторами Ларисою ІВАНОВОЮ та Сергієм РОТТЕ першокурсники відвідали музей історії Університету. Двері музею відкриваються для всіх бажаючих ще з 1998 року, таким чином, експозиція є цікавою і різноманітною. Засновником музею є славетний професор Микола БУШИН, який дбайливо зібрав фотографії керівників структурних підрозділів та науковців, їх книги, особисті речі.

Під прапором ЧІТІ (колишня іпостась ЧДТУ) так цікаво сфотографуватись.

А ось – чорно-білі фотографії молодих професорів, тут вони ще не сиві, і дивляться на нас добрими очима.

А цей стенд присвячений розвитку Студентської ради вузу.

Десятки років студенти навчались співпрацювати з керівництвом Університету, вирішуючи серйозні питання. Зараз же терміном «студентоцентризм» нікого не здивуєш.

Вражень багато. Цікаво було послухати теперішнього гіда Музею – професора Олега ГОРДУНОВСЬКОГО. Висловлюємо подяку йому та дружній кафедрі Історії і права.