День студентської науки-2022 відбувся!

20 квітня 2022 року на кафедрі геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності в рамках Днів студентської науки відбулася студентська наукова конференція з напрямів геодезія, землеустрій, будівництво. Захід відбувся онлайн на платформі програми Microsoft Teams.

Всього було підготовлено 17 доповідей. Геодезисти, землевпорядники та будівельники – це ті спеціальності, які будуть дуже затребувані після нашої Перемоги, тому студенти для наукової діяльності вибрали проблеми, які повинні вирішуватися першочергово.

Теми доповідей торкалися нагальних проблем для нашої країни: відбудова зруйнованих міст, проектування будинків з врахуванням потреб цивільного захисту населення, питання ціноутворення в будівництві, які будівлі треба будувати в Україні для її туристичної привабливості, інвентаризація порушених земель та відновлення пасовищ, інструменти та методи топографічного знімання та ін.

Місця розподілились наступним чином:

Перше місце

Тема: Нововведення ціноутворення в будівництві.

Студ. гр. Б-91 Чумак Р.В.

Кер. доц. Смоляр А.М.

Друге місце

Тема: Особливості проєктування житлових будівель в умовах України після закінчення війни.

Студ. гр. Б-81 Ященко М.С.

Кер. Доц. Смоляр А.М.

Тема: Культурні пасовища як складова стратегії сталого розвитку України.

Студ. гр. ҐЗ-82 Головко Л. В.

Кер. ст.викл. Кузнецова О.В.

Третє місце

Тема: Як після війни в Україні будуть відбудовувати зруйновані міста й села.

Студ. гр. ГЗ-82 Мельник О. О.

Кер. ст.викл. Іванова Л.В.

Тема: Складання програми в Python для обчислення нівелірного ходу.

Студ. гр. ГЗ-02 Матвієнко М.О.

Кер. доц. Марущак М.П.

Тема: Застосування GPS-приймачів для земельно-кадастрових робіт.

Студ. гр. ГЗ-92 Доценко П.О.

Кер. доц. Марущак М.П.

Дякуємо всім студентам, які в цей нелегкий час знаходять сили і час на наукові дослідження.

Бажаємо й подальших творчих успіхів та натхнення нашим студентам! Все буде Україна!