Лабораторна робота, проведена спільно з начальником відділу містобудівного кадастру

Якщо так сталося, що на кафедрі немає певного прилада, ми знаємо, в кого він є))). Для вивчення принципів роботи gps-приймача в гості до студентів спеціальності Геодезія та землеустрій приїхав  начальник відділу містобудівного кадастру ОДА Дмитро Іванча. Він привіз із собою gps-приймач TRIMBLE JUNO 3B, пояснив принципи роботи з ним, провів заміри координат в контрольних точках. Також фахівець поділився особистими лайф-хаками по роботі з подібними приладами. Студенти мали можливість самостійно попрацювати з gps-приймачем. Крім цього, пан Іванча розповів колегам, які саме задачі зараз розв’язує відділ містобудівного кадастру.
Дякуємо Вам, Дмитре Олександровичу. Ми дуже цінуємо тих, хто допомагає навчати наших студентів сучасним технологіям.