ВІДБУЛОСЯ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ

14 травня 2023 року відбулося засідання кафедри ГЗБКБЖД, яке проходило онлайн спільно із стейкхолдерами, випускниками кафедри та студентами, де був обговорений проєкт на наступний навчальний рік освітньо-професійної програми підготовки здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
      Завідувач кафедри Сергій Ротте представив проєкт ОПП. В онлайн-обговоренні прийняли активну участь викладачі кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності доцент Станіслав Радов, асистент Аліна Волонтир; роботодавці Олег Муштаєв (директор ТОВ «Жовтень 2000»), Дмитро Іванча (заступник начальника відділу містобудівної діяльності та містобудівного кадастру Департаменту будівництва Черкаської облдержадміністрації), Лілія Калініченко (ФОП Калініченко Л.І.); випускниця Аліна Балагура (інженер з геоінформаційних систем АТ «Оператор газорозподільної системи «Черкасигаз»); студенти Поліна Доценко (гр. ГЗ-92) та Артем Ткаченко (гр. ГЗ-02).

Дякуємо всім активним учасникам обговорення за цінні зауваження та пропозиції! Всі ідеї та поради будуть враховані для покращення змісту освітньої програми!