ВІТАЄМО ВСІХ СТУДЕНТІВ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Ось і прийшло 1 вересня, кафедра Геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності знову запрошує студентів після канікул продовжити навчання в аудиторіях. Нам є про що вам розповісти та поділитися новими знаннями. З понеділка розпочинаємо.

Приємно розповісти й про нових наших студентів, які цим літом поступили на нашу спеціальність. Це й першокурсники (група ГЗ-35), й студенти скороченої форми бакалаврського рівня та  здобувачі другої вищої освіти, які приєдналися до другокурсників.

Наші новачки на День знань побували на урочистій лінійці, отримали інавгураційні сертифікати від декана факультету, скуштували смачний коровай, познайомились зі своїми кураторами. Також отримали цінні підказки стосовно особливостей навчання в ЧДТУ.

Тож в добру путь!