Цього літа були підписані нові договори про співпрацю з двома університетами

Цього літа були підписані нові договори про співпрацю з двома університетами:  Національним університетом Львівська політехніка та Білоцерківським національним аграрним університетом.  Ці заклади освіти мають багаторічну історію,  а отже й унікальний досвід.
     В Львівській політехніці існує потужний Інститут геодезії, і вже зараз саме завдяки його директору Корнилію Третяку в нашому університеті була встановлена перманентна ГНСС станція. В інституті працюють шість кафедр: Вищої геодезії та астрономіїІнженерної геодезії; Геодезії; Картографії та геопросторового моделюванняКадастру територій та Фотограмметрії та геоінформатики.
     В Білоцерківському закладі вищої освіти створені дві кафедри: Геодезії та землеустрою та Землеробства, агрохімії та грунтознавства.
     Тому, звичайно, є сенс обмінюватись досвідом та приймати участь у спільних дослідженнях і проєктах.