ПРЕДСТАВНИКИ КАФЕДРИ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ ВІД НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

12.09.2023 р. в приміщенні конференц-залу університету троє представників секції безпеки життєдіяльності кафедри ГЗБКБЖД (Сергій Ротте, Володимир Цікановський та Олексій Кожем’якін) пройшли навчання з цивільного захисту. Заняття були проведені фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Черкаській області. Спочатку слухачі прослухали лекцію на тему «Організація заходів цивільного захисту закладу вищої освіти» (провів її фахівець Центру Юрій Драговоз). Після лекції було проведене заняття з першої домедичної допомоги та був складений підсумковий тест. Всі необхідні методичні матеріали були надані гостями.