ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ПОЇЗДКА ДО ЧОРНОБАЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

15 грудня великий десант з ЧДТУ відправився до Чорнобаївського ліцею для ознайомлення учнів зі спеціальностями університету. Від ГЗБКБЖД було два дуже досвідчених представника: доцент Станіслав Радов та ст. лаборант Григорій Прусов.

Всього представниками кафедр проведено 27 уроків в дев’яти 10-11 класах, а також загальний урок за участі ректора університету. Кафедра ГЗБКБЖД також провела «майстер клас» на тему «Використання сучасних електронних геодезичних приладів в геодезії, землеустрої та будівництві» для учнів 11-В та 10-Г класів.

Учні з інтересом слухали про дуже давню і одночасно сучасну спеціальність «Геодезія та землеустрій», задавали питання, цікавились роботою геодезичних приладів та умовами вступу на наступний рік.