ЧЕТВЕРТИЙ КУРС ОТРИМУЄ ПРАКТИЧНІ ЗНАННЯ ПІД ЧАС ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Студенти четвертого курсу працюють над збиранням матеріалів для переддипломної практики. В цьому році базами практик стали підприємства-партнери в Черкаській області: ФОП  Калініченко Л.І. (м. Черкаси), ТОВ “ПБК – Водпроект” (м. Черкаси), Виконавчий Комітет Корсунь-Шевченківської міської ради, ПП “Землемір” (м. Золотоноша) тощо. Крім нашого регіону двоє студентів працюють в сусідніх Київській та Кіровоградській областях.

Переддипломна практика – хороший відправний момент для визначення тем кваліфікаційних робіт, отримання навичок по роботі з документами та ознайомлення з методиками, за якими працюють професіональні землевпорядники.

Бажаємо нашим студентам корисно провести відведений на практику час, адже зовсім скоро розпочнеться новий семестр, після якого необхідно буде виконати бакалаврську роботу.