ЗУСТРІЧ В ПІДТРИМКУ КАФЕДРИ “ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ” БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

5 лютого 2024 р. відбулася онлайн зустріч з експертною групою, яка акредитує 193 спеціальність першого бакалаврського рівня кафедри-партнера з БНАУ.

В зустрічі приймали участь студенти кафедри геодезії та землеустрою білоцерківського вишу, випускники, стейкхолдери, партнери з інших навчальних закладів і навіть мама одного зі студентів. Були відмічені позитивні риси колективу випускової кафедри, такі як професіоналізм та підтримка молоді, передові технології навчання, гарна матеріальна база (в тому числі й ГНСС станція), міцні зв’язки з роботодавцями, атмосфера патріотизму, в якій виховуються студенти.

Завідувач кафедри ГЗБКБЖД Сергій Ротте також знайшов теплі слова, щоб підтримати колег, розповів про спільні справи і проєкти.

Також нам здається знаковим моментом, що саме на цій кафедрі працює голова Всеукраїнської громадської організаціі “Спілка землевпорядників України”, д.е.н., професор Антон Третяк.

Бажаємо нашим колегам легкої акредитації і чудових результатів.