Вітаємо випускників з успішним проходженням атестації

10 червня 2021 року на кафедрі геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій, будівельного факультету, Черкаського державного технологічного університету відбулася атестація випускників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Геодезія та землеустрій” спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”.
Головою ЕК був запрошений директор ДП “Черкаський науково-дослідний інститут землеустрою” Добровольський П.М., який відзначив достатньо високий рівень підготовки майбутніх фахівців.
Під час захисту здобувачі вищої освіти мали змогу продемонструвати набуті під час навчання теоретичні знання, практичні навички й уміння, які необхідні фахівцеві у сфері геодезії та землеустрою. Знання здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти отримали позитивні оцінки представників екзаменаційної комісії.