Екскурсія школярів Мліївської ТГ

Сьогодні, 10.11.2021, у межах регіонального проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині» до нас на факультет завітали школярі Мліївської ТГ. Декан факультету Грецький Д.В. ознайомив майбутніх абітурієнтів з навчальними аудиторіями, лабораторіями, комп`ютерним класом де навчаються студенти спеціальностей 192 «Будівництво» та 193 «Геодезія та землеустрій».

Завідувач кафедри Геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності Ротте С.В. розповів школярам про спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій», про її важливість на теперішній час і про перспективи на майбутнє, про можливість працевлаштування, відповів на питання, які цікавили учнів, та гостинно запросив стати студентами спеціальності в наступному навчальному році.