Студентська наукова конференція з безпекового напряму

На кафедрі геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності пройшла студентська наукова конференція

09 грудня 2021 року на секції  БЖД кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності в рамках Днів студентської науки відбулася студентська конференція з безпекового напряму. Захід відбувся онлайн на платформі Microsoft Teams.

Всього було підготовлено 27 доповідей.

Необхідно відмітити високий рівень підготовки студентів, які розкрили актуальні теми з напрямків безпеки та організації технологічних процесів. Ось деякі теми доповідей:

• Вплив авіаперельотів на здоров’я людини.
  • Проблеми гендерної рівності в системі трудових відносин.
  • Технологія «SMART- home». Переваги і недоліки.
  • Чому самолікування шкодить людям.
  • Вплив харчування на здоров’я людини.
  • Зір. Чому саме в наш час особливо необхідно про нього дбати.
  • Токсикоманія – соціальне зло.
  • Безпека сучасних технологій зварювання матеріалів.
  • Порівняльний аналіз охорони праці неповнолітніх в Україні та інших країнах світу.
  • Шляхи вирішення проблем безпеки атомних електростанцій в Україні.

Хочеться відмітити, що два других місця на студентській конференції отримали дві наші студентки групи ГЗ-82 Людмила Головко (доповідь «Аналіз існуючих засобів індивідуального захисту органів дихання. Переваги та недоліки носіння масок під час пандемії.») та Олександра Мельник (доповідь «Проблеми гендерної рівності в системі трудових відносин.»). У обох дівчат науковим керівником була доцент Тетяна Портянко.

Бажаємо й подальших творчих успіхів та натхнення нашим студентам!