ВІТАЄМО БАКАЛАВРІВ ЧЕТВЕРТОГО КУРСУ З УСПІШНОЮ ЗДАЧЕЮ ДЕРЖАВНОГО ІСПИТУ!

14 червня відбулася онлайн здача державного іспиту в студентів групи ГЗ-82. Слід відзначити, що такий формат був досить новим для держіспиту. Необхідно було весь час знаходитись біля комп’ютера з ввімкненою відеокамерою, використовувати для роботи систему підтримки дистанційного навчання (СПДН ЧДТУ), а це все – додатковий стрес. Крім цього, процес здачі двічі приходилось переривати через тривалі повітряні тривоги. В білетах містились досить складні питання з геодезії, землеустрою, земельного кадастру та земельного права. Студентам довелося докласти зусиль…

Але врешті-решт і комісія, і студенти добре впоралися з поставленою задачею. Отже, певна висота нашими студентами-геодезистами була досягнута. Результати здачі іспиту наступні:

1. Гандзюк Катерина Сергіївна – 94 бали («відмінно»);
  2.  Головко Людмила Володимирівна – 93 бали («відмінно»);
  3.  Мельник Олександра Олексіївна – 91 бал («відмінно»);
  4.  Савенко Владислав Олександрович – 84 бали («добре»);
  5.  Свистун Надія Юріївна – 93 бали  («відмінно»);
  6.  Сімборський Андрій Ігорович – 90 балів («відмінно»);
  7.  Усатий Назар Юрійович – 75 балів («добре»);
  8. Захарчук Данило Андрійович – 74 бали («добре»);
  9. Проскура Олександра Олександрівна – 90 балів («відмінно»);
  10. Терещук Богдан Григорович – 90 балів («відмінно»).

Студенткам Катерині Гандзюк, Людмилі Головко та Надії Свистун рішенням кафедри буде видано диплом бакалавра з відзнакою.

Рівень знань цьогорічних випускників високий, тому екзаменаційна комісія рекомендує всім вступати до магістратури.

Також бажаємо всім випускникам миру, здоров’я, успіхів, подальшого зростання на професійній ниві, що призводить до збільшення заробітків та покращення соціального статусу. Не зупиняйтесь на досягнутому, адже рух – це життя!