29 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ, НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ, ОСВІТЯНИ ЧЕРКАСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТРАДИЦІЙНО ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Професія вчителя, викладача – нелегка і дуже важлива, ми формуємо особистості, нинішні і прийдешні покоління. На нас лежить велика відповідальність, адже від виховання молоді залежить наше майбутнє, – зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Відзнаки Черкаського державного технологічного університету вручив науково-педагогічним працівникам та співробітникам ректор ЧДТУ Олег Григор. Почесну грамоту ЧДТУ з нагоди Дня працівників освіти з рук очільника одержала кандидат біологічних наук, доцент кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності Юлія Гайова.

Щиро вітаємо нашу працівницю з заслуженою нагородою, а всіх співробітників кафедри – з Днем освітянина.

Здоров’я, успіхів, найшвидшої Перемоги та благополуччя вашим сім’ям.