ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

15 листопада 2023 року (третя середа місяця) – Всесвітній День геоінформаційних систем.

Це свято почали відмічати з 1999 року. ГІСи – це така комп’ютерна система, що дозволяє збирати, використовувати, зберігати, редагувати, відображати та аналізувати просторові дані з усією потрібною інформацією.

Сфери застосування ГІС:

–  Земельний кадастр і землекористування.

– Сільське господарство.

– Екологія і природокористування.

– Геоурбаністика, містобудування, ландшафтна архітектура.

– Транспорт і комунікації.

– Керування регіонами і регіоналістика.

– Соціологія і політологія.

Київський національний університет будівництва і архітектури, а саме співробітники кафедри геоінформатики і фотограмметрії, провели дуже корисний і актуальний захід, який спонукає поважати досягнення вітчизняних розробників геоінформаційних систем. На зустрічі крім колективу кафедри та її колишніх випускників, а нині провідних фахівців галузі, виступали представники Програми  USAID Агро,  НДІ геодезії і картографії та інших поважних організацій.

Дякуємо організаторам за можливість отримати корисну інформацію.